ПЕТРУШЕВ СРЕЋАН ШТО ЋЕ ПОНОВО ДА ИГРА: "Једва чекам, ужелео сам се кошарке"
ПРЕД трећи "прозор" прве рунде квалификација за Светско првенство у кошарци наши "орлови" ће играти против Летоније и Белгије. Млади репрезентативац Србије, Филип Петрушев, осврнуо се на предстојеће утакмице, али и на недавно завршену сезону у којој је постао шампион Европе са Ефесом.
FOTO: FIBA
Српски центар изјавио је да с нестрпљењем чека наредне утакмице.
- Једва чекам утакмице против Летоније и Белгије. Ужелео сам се кошарке, други део сезоне у Ефесу уопште нисам играо и значиће ми да се вратим у такмичарски ритам - изјавио је доскорашњи кошаркаш Ефеса.
- Очекивао сам да ћу играти више, тако је и кренула сезона, добијао сам минуте, мислим и користио. Али, екипа није побеђивала, онда ми се смањила минутажа, кренуле су приче да не доприносим екипи, а не знам како могу да не допринесем кад не играм - рекао је Петрушев и најавио да ће током летње НБА лиге играти за Филаделфију.
Када су у питању мечеви Летоније и Белгије истакао је да очекује тежи меч против Летонаца.
- Нисам играо прву утакмицу, они играју брзо и шутирају боље за три, него за два. Белгија? Изгубили смо од њих, али гледамо прво Летонију, они су тежа екипа и надам се победи - поручио је Петрушев.
БОНУС ВИДЕО: Пешић окупио "орлове" - тренинг репрезентације Србије
Препоручујемо
ЈОКИЋ ОДУШЕВИО ФРАНЦУСКУ ЛЕГЕНДУ: "То је највеће признање које сам добио у животу"
24. 06. 2022. у 16:08
ТРАГЕДИЈА У РУСИЈИ: Срушио се војни авион у Рјазању - има погинулих (ВИДЕО)
24. 06. 2022. у 07:41
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)