КАРИ УПАЛИО "БЕАСТ МОДЕ": Стеф невероватном партијом Вориорсима донео изједначење

11. 06. 2022. у 08:45

КОШАРКАШИ Голден стејта савладали у Бостон са 107:97 у четфртој утакмици и дошли до изједначења на 2:2 у победама у финалној серији.

КАРИ УПАЛИО БЕАСТ МОДЕ: Стеф невероватном партијом Вориорсима донео изједначење

У врло драматичној утакмици пуној обрта тим Ратника је сјајном игром и ефикасношћу предводио Стеф Кари.

Прва звезда Голден стејта је на гостујућем терену одиграо још једну сјајну партију и меч завршио са чак 43 постигнута поена уз 10 скокова и 4 асистенције.

Занимљиво је да су два најефикаснија играча из супарничке екипе имала готово идентичан збирни учинак јер је Џејсон Тејтум завршио са 23 а Џејлен Браун са 21 поеном.

Бостон је добро ушао у меч на свом терену и тројкама Џејсона Тејтума повео почетком прве четвртине са чак седам поена предности, али је Кари успео да то анулира.

Слична ситуација се поновича и у другој четвртини али је Бостон успео да на полувреме оде са пет поена предности.

У другом полувремену Кари је наставио сјајну игру али су се активирали Томпсон и Вигинс, па су Ратници успели да анулирају предност, начине преокрет и дођу до изједначења у финалној серији.

Томпсом је меч завршио са 18, а Вигин са 17 постихнутих поена и имали су одличну подршку Џордана Пула са 14 поена. Наш интернационалац Немања Бјелица је у игри био 9 минута и за то време имао један ефикасан скок.

На другој страни у Бостону су двоцифрен учинак имали Смарт са 18 и Дерик Вајт са 16 поена али је све то било недовољно да се зауставе расположени Ратници.

Пета утакмица финала НБА лиге играће се у Сан Франциску.

БОНУС ВИДЕО: Србија је поносна: Фотографија МВП Јокића на Генекс кули

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 19:44