РАПСОДИЈА ЗВЕЗДЕ У НАПАДУ: Црвено-бели славили против Меге у првом полуфиналном мечу 36 разлике

10. 06. 2022. у 21:33

КОШАРКАШИ Црвене звезде победили су екипу Мега Баскета резултатом 114:78 у првом полуфиналном мечу Суперлиге Србије.

Звезда је сјајно отворила меч, па је већ на крају прве четвртине водила 33:15, а до краја полувремена је додатно увећала предност на 58:39. На крају треће деонице, предност је већ нарасла на преко 30 разлике, 89:56. Црвено-бели су мало успорили ритам у последњој четвртини коју је Звезда добила "само" три разлике , а меч је завршен резултатом 114:78 у корист актуелног шампиона АБА лиге.

У победничком тиму најефикаснији је био Никола Ивановић са 25 поена и шест асистенција, пратио га је Огњен Добрић са 16 кошева и седам скокова.

Са друге стране, код гостију највише се истакао Самсон Руженцев са 16 поена, док је Бориша Симанић постигао поен мање.

Подсетимо, Мега је овај меч играла без свог најбољег играча Николе Јовића који се налази у Денверу где ће одрадити тренинг у склопу припрема за НБА драфт који се одржава 23. јуна.

БОНУС ВИДЕО: Црвена звезда је шампион АБА лиге

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35