ЗВЕЗДА ЧАСТИ НАВИЈАЧЕ: Делије бесплатно против Меге
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА је саопштила је да ће бити бесплатан улаз за навијаче на првом мечу полуфинала плеј-офа Кошаркашке лиге Србије против Меге.
FOTO: M. Vukadinović
Црвена звезда је одбранила титулу у регионалној АБА лиги, пошто је у финалној серији победила Партизан 3:2 у победама.
Полуфинална серија домаћег шампионата стартује у петак, а Црвена звезда ће у дворани "Александар Николић" од 20 сати дочекати Мегу.
- Црвена звезда жели да заједно са навијачима прослави велики успех, биће то прилика и за све којима је црвено-бела боја у срцу да поздраве са трибина шампионе који су у понедељак у празној хали направили подвиг и стигли то трофеја, прстена АБА лиге и Евролиге - наводи се у саопштењу Црвене звезде.
У другом полуфиналу КЛС састаће се Партизан и ФМП.
Препоручујемо
ХОЛАНЂАНИН ОДБИО ЈУНАЈТЕД - ЗБОГ ДЕЦЕ: "Мој син и ћерка су ми тренутно важнији"
08. 06. 2022. у 13:03
ЧЕКАЈ, СТАНИ! Сви су их отписали, али Вулвси нижу победе и нису одустали од опстанка у Премијер лиги!
ТРЕЋИ узастопни лигашки тријумф фудбалери Вулверхемптона покушаће да остваре на "Џи теку" где ће их од 21.00 угостити Брентфорд.
16. 03. 2026. у 10:22
ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања.
16. 03. 2026. у 12:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (1)