ДЕЈАН РАДОЊИЋ ПРЕД ОДЛУЧУЈУЋИ МЕЧ: "Позивам наше навијаче да нас бодре и пруже нам подршку у утакмици која је важна"

05. 06. 2022. у 19:34

ТРЕНЕР кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић позвао је навијаче да фер, спортски и коректно подрже црвено-беле у мајсторици финала плеј-офа АБА лиге против Партизана.

ДЕЈАН РАДОЊИЋ ПРЕД ОДЛУЧУЈУЋИ МЕЧ:  Позивам наше навијаче да нас бодре и пруже нам подршку у утакмици која је важна

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

Црвена звезда ће у понедељак од 20.00 часова дочекати Партизан пред својим навијачима, а победник овог дуела имаће сигурно место у Евролиги следеће сезоне.

- После четири одигране утакмице и 2-2 дошли смо до петог одлучујућег меча у овој финалној серији. Три меча су била одиграна на један начин, овај последњи потпуно другачије и то не желимо да се понови. Чврстом игром, свом енергијом коју имамо у овом тренутку, са дугим интервалима добре концентрације и потпуно другачијом игром у оба правца желимо да одиграмо ову утакмицу. Позивам још једном наше навијаче да нас бодре, пруже нам подршку у утакмици која је важна, али да то чине фер, спортски и коректно и да се на крају радујемо добром резултату - рекао је Радоњић за званични сајт клуба.

Капитен Црвене звезде Бранко Лазић да екипа спремно дочекује ову утакмицу.

- Очекује нас велико финале и пета утакмица. Све мора бити другачије од претходне утакмице, од одбране, чврстине, енергије. Очекујем реакцију иако ова серија није само једна утакмица, већ део целине у којој су остале три које су биле потпуно другачије. Спремниц ћемо дочекати ову утакмицу. Борили смо се за наше навијаче у петој последњој утакмици, и сада смо дошли до те ситуације. Још једном апелујем на наше навијаче да нас бодре како само они знају, али без икаквих увреда на рачун противника нити убацивања предмета на терен - рекао је капитен "црвено белих".

У саопштењу Црвене звезде се наводи да ће хала "Александар Николић" бити отворена у понедељак већ од 17 часова, а контроле на улазима ће бити врло детаљне. Капацитет дворане је смањен након казне АБА лиге.


БОНУС ВИДЕО: Чарке у Пиониру, Трифуновић искључен
 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?