ЖЕСТОК ОКРШАЈ ДОНЧИЋА И НАВИЈАЧА: Лука вређао саиграче на клупи Даласа?! (ВИДЕО)
ИМАО је Далас велику предност у Калифорнији, али су успели да изгубе меч, а током дуела пале су и тешке речи. Лука Дончић је ушао у вербални окршај са једним навијачем, а нису поштеђени били ни његови саиграчи!
ФОТО: Танјуг/АП
Навијач Вориорса је урлао на Луку и тражио од њега да "зачепи", док му Словенац није остао дужан. Псовкама је "почастио" и саиграче током једног тајм-аута, јер је био бесан због тога што се њихова предност истопила.
Тражио је од њих да се тргну, упитао да ли желе да победе, али је Голден Стејт ипак на крају славио и повео у серији са 2:0.
БОНУС ВИДЕО: Србија је поносна: Фотографија МВП Јокића на Генекс кули
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.
08. 12. 2025. у 15:15
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)