ИМАТЕ ЛИ ОБРАЗА? Најсрамније кошаркашко намештање икада (ВИДЕО)

05. 04. 2022. у 10:33

КОШАРКАШКА лига на Малти је овог викенда била место једног од најсрамнијих кошаркашких намештања, пошто су клубови Депиро и Хибернианс меч завршили 69:68, уз одбијање да постигну кош у последњих 6 минута.

Наиме, две екипе су играле до последње четвртине, а онда су из напада у напад грешиле без жеље да промене резултат. Тако су две екипе намерно грешиле, кошаркаши су промашивали отворене шутеве, пребацивали таблу, држали лопту до истека напада.

Све ово пратили су апсурдни потези играча, бизарна додавања... Овај период меча праћен је смехом навијача са трибинама.

Две екипе наместиле су резултат за боље позиције у доигравању, али их тамо ипак неће бити.

После меча малтешки савез поништио је утакмицу и оба клуба је одмах избацио из лиге због "неодржавања очекиваног стандарда и интегритета и озбиљног нарушавања правила игре и кошарке".

Такође, оба клуба су добила казну од минус три бода за следећу сезону, а тренери су суспендовани и неће моћи да воде екипе наредне сезоне.

Уз то, играчи обе екипе добили су три утакмице суспензије због "сумњивог" понашања у последњих шест минута.

БОНУС ВИДЕО Како је Јокић постао најбољи кошаркаш када се томе ама баш нико није надао?

ЛАВОВИ ТЕРАНГЕ ДОМИНИРАЈУ КОД КУЋЕ: Домаћини никада нису изгубили пред својим навијачима у квалификацијама за Светско првенство!

''ЛАВОВИ ТЕРАНГЕ'' ДОМИНИРАЈУ КОД КУЋЕ: Домаћини никада нису изгубили пред својим навијачима у квалификацијама за Светско првенство!

ФУДБАЛЕРИ Сенегала ће у трећем колу квалификација за Светског првенство 2026. године угостити једног од главних ривала у групи ''Б'', репрезетнацију ДР Конга (21.00).

06. 06. 2024. у 09:06

НОВОСТИ ЈЕДИНЕ ИЗ СРБИЈЕ НА ЛИЦУ МЕСТА! Новак Ђоковић оперисан у Паризу, ево како је све протекло

"НОВОСТИ" ЈЕДИНЕ ИЗ СРБИЈЕ НА ЛИЦУ МЕСТА! Новак Ђоковић оперисан у Паризу, ево како је све протекло

Новак Ђоковић није губио време после пуцања медијалног менискуса на десном колену. Данас се подвргнуо хирушком захвату у једној париској клиници у центру града, установи специјализованој за спортске повреде, а "Новости" су биле на лицу места.

05. 06. 2024. у 18:47