АУ, КАКАВ МЕЧ, РЕГИОН ОВО НЕ ПАМТИ! Бек Морнара незаустављив, пао рекорд лиге

А. Илић

20. 03. 2022. у 14:55

НБА лигу гледали смо у Београду, где су Мега и Морнар приредили незапамћену кошаркашку представу. Бек гостију играо је у вансеријском нивоу и готово сам срушио Мегу - за 83:70.

Име о којем ће се говорити у наредним данима, недељама, ако не и месеци јесте Владимир Михаиловић. Он је у победи свог тима убацио невероватних 46 поена, да добро сте прочитали. Шутирао је пет од девет за три, а 12 од 21 из игре.

Није му ово први пут да направи бљесак, сличне партије пружио је и против Дербија и Црвене звезде, тада је убацио 26 поена, против Крке 21, али данас...

Тим Владимира Јовановића одиграо је одличан меч нападачки, али у одбрани није било решења за Михаиловића који је помогао Морнару да убаци 27 поена, док је ривал постигао десет у првој четвртини.

Ипак уследио је одговор те је тим из Београда имао само седам поена минуса на полувремену - 40:33.

Ипак, после се питао само гостујући састав који је предност подигао до 17, а потом турински привео меч крају.

Михаиловићу су подршку у редовима Морнара пружали Марко Јеремић са 14 поена и Александар Лазић са осам поена и 12 скокова.

Са друге стране код екипе Меге најефикаснији су били Никола Јовић са 19 поена, Карло Матковић је убацио 13, док је Алекса Ускоковић дописао 12.

БОНУС ВИДЕО: Делије и нишка деца заједно певају Боже правде

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45