ЗВЕЗДА КАЖЊЕНА: Евролига без милости за црвено-беле

Оља Мркић

15. 03. 2022. у 17:34

УБАЦИВАЊЕ предмета у терен на утакмици против мадридског Реала скупо ће коштати црвено-беле.

ЗВЕЗДА КАЖЊЕНА: Евролига без милости за црвено-беле

FOTO:KK Crvena zvezda

Евролига је саопштила дисциплинске мере против КК Црвена звезда и играча Реал Мадрида Серхија Љуља, због прекршаја на мечу одиграном осмог марта у Београду.

Звезда је кажења са 6.000 евра због убацивања предмета у терен, а кошаркаш Реал Мадрида, Љуљ се недолично понашао према судијама и због тога ће морати да плати 3.500 евра.

Црвена звезда је тај меч победила са 65:62.

После дисквалификације руских тимова из такмичења Звезда заузима осмо место са скором 11-12, док је Реал други са 17-6.

Следећу утакмицу у Евролиги Звезда игра овог петка када изабраници Дејана Радоњића гостују Барселони.

БОНУС ВИДЕО - Погледајте најбоље са кошаркашког дербија

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.

10. 12. 2025. у 07:40

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом