"ОН ЈЕ НАЈБОЉИ У НБА ЛИГИ": Никола Јокић се одрекао МВП титуле
Никола Јокић, кошаркаш Денвер Нагетса, говорио је о свом љутом ривалу у МВП трци Џоелу Ембиду.
Фото: Танјуг / АП
"Он је сјајан играч, велики играч. Онако, заиста сјајан, сјајан играч. Може да уради све што пожели на паркету, готово увек контролише утакмицу па је логично да буде у МВП трци, јер је најбољи играч у лиги. Веома је доминантан", рекао је Никола Јокић.
Подсећања ради, српски центар из редова Денвера је актуелни МВП и многи су мишљења да Јокић и сада заслужује признање, али Никола је више пута истицао да га то не занима.
Препоручујемо
МОРИС СПРЕМАН ЗА ОСВЕТУ ЈОКИЋУ: Пргави Американац "пали ватру" и чека Србина!
13. 03. 2022. у 11:33
НИКОЛА ЈОКИЋ НЕЗАУСТАВЉИВ: Србину је што пре неопходна помоћ! Бјелица солидан
13. 03. 2022. у 08:15
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЧЕКАЊУ ЈЕ КРАЈ, СПЕКТАКЛ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ! Мексико и Јужна Африка отварају Мундијал на култном стадиону "Астека"
ДУГО очекивани Мундијал 2026 отвориће Мексико и Јужна Африка, који ће одмерити снаге на чувеној "Астеци" у Мексико Ситију (21.00). Овај сусрет буди успомене код бројних љубитеља фудбала на Светско првенство 2010. године, када су се ове две репрезентације такође састале на отварању турнира (1:1). Остаје да се види да ли ће предстојећи шампионат понудити бар део узбуђења и незаборавних тренутака које је донео легендарни Мундијал у Јужној Африци.
11. 06. 2026. у 06:30
ФРАТАР ИЗ МОСТАРА ЗГРОЗИО ЦЕО РЕГИОН! "Лаж је да се Босна и Херцеговина пласирала на Светско првенство"
Светско првенство у фудбалу у САД, Мексику и Канади само што није почело, а прва утакмица између Мексика и Јужне Африке заказана је за 11. јун. Како то обично бива пред велике спортске смотре, фудбал је постао главна тема свих генерација, али пажњу јавности је, уместо спортских прогноза, привукла једна оштра и неочекивана изјава из Мостара.
09. 06. 2026. у 10:05 >> 11:32
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)