УБЕДЉИВ ПОРАЗ ЕФЕСА: Обрадовићев Монако прегазио шампиона Европе, Мицић није могао сам

11. 03. 2022. у 22:25

КОШАРКАШИ Монака прегазили су Ефес са 102:80 и остварили важну победу у борби за плеј-оф Евролиге.

Изабраници Саше Обрадовић су очитали лекцију шампиону Европе, а да ствар по њих буде још боља успели су да славе већом разликом него шту су изгубили у Истанбулу (98:77).

Тим из Кнежевине је од старта заиграо агресивно на оба краја терена. Колико је био доминантан показује и чињеница да је добио све четири четвртине и у свакој су постигли више од 23 поена.

Једини који је играо добро за госте био је Василије Мицић који је за 27 минута на паркету постигао 25 поена, а имао је и осам асистенција.

Василије Мицић/ФОТО: Евролига

Монаку је ово био трећи тријумф у последња четири меча у елитном кошаркашком такмичењу и сада је озбиљан кандидат да се нађе међу осам најбољих екипа.

Најефикаснији код победника био је Мајк Џејмс са 27 поена, Алфа Дијало је додао 19. Код Ефеса се осим Мицића истакао још Родриг Бобуа са 13 поена.

Екипа која се такмичи у француској лиги сада има учинак 11-13, а тим Ергина Атамана 12-10.

БОНУС ВИДЕО: Матија Бећковић добио Звездин дрес са бројем 10

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45