"ЈОКИЋ ЈЕ ЛУД, ПРАВО ЧУДОВИШТЕ": Највећи Николин ривал за МВП награду Џоел Ембид проговорио о Србину како је мало ко очекивао!
НИКОЛА Јокић игра кошарку свог живота, Србин се поиграва са ривалима, а када он наступа, све делује тако лако. Један од највећих ривала му је Џоел Ембид, а сада је Камерунац коначно проговорио о "Џокеру".
Tanjug/AP
Никола Јокић је у победи Денвер нагетса над Голден Стејт вориорсима (131:124) постигао 35 поена, додао 15 скокова и две асистенције мање.
Ни Јокићев главни конкурент за МВП титулу Џоел Ембид није остао равнодушан на његове невероватне игре.
FOTO: AP
Кошаркаш Филаделфија Севентисиксерса постигао је исте вечери 43 поена уз 14 уписаних скокова. Ипак, одао је признање Сомборцу.
- Јокић је невероватан играч, он је чудовиште. Видео сам шта је у стању да уради претходне вечери, гледао сам утакмицу, као што гледам сваку утакмицу. Али, он је чудовиште због онога што је урадио на терену. То је лудо. То кажем као центар о центру. Срећан сам када видим како доминира лигом - рекао је Ембид.
БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету
Препоручујемо
И ДАЉЕ У ТЕШКОМ СТАЊУ: Ово је голман Партизана који је покушао самоубиство
08. 03. 2022. у 14:37
ФУДБАЛСКИ ЗЕМЉОТРЕС: Роналдо "побегао" из Манчестер јунајтеда, жели само у овај клуб?!
08. 03. 2022. у 16:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПРЕНОС, АРГЕНТИНА - ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА: Спектакл у продужецима! (ВИДЕО)
Фудбалери Аргентине играће меч шеснаестине финала Светског првенства против Зеленортских острва. Меч почиње у 00.00 а ви можете ток утакмице пратити на порталу Новости.
04. 07. 2026. у 00:00
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
ХРВАТИ ПРИЗНАЛИ: "Зашто су нам оправдано поништили гол за 2:2"
ХРВАТСКА репрезентација је испала са Светског првенства. Изгубили су од Португала 2:1 у осмини финала Светског првенства и завршили свој наступ, док ће Кристијано Роналдо и другови у осмини финала јуришати на комшијску Шпанију.
03. 07. 2026. у 17:09
Коментари (0)