КРАЉ НИЈЕ ЗА СТАРО ГВОЖЂЕ: Леброн размонтирао Голден Стејт (ВИДЕО)

06. 03. 2022. у 08:48

Кошаркаши Лос Анђелес Лејкерса у НБА лиги савладали су на свом терену Голден Стејт.

Леброн Џејмс Фото АП

У дербију Калифорније победили су Вориорсе резултатом 124:116 захваљујући нестварном Леброну Џејмсу који је постигао 56 поена.

Џејмс је на паркету провео нешто више од 38 минута и за то време убацио 56 поена (19/31 из игре, 6/11 тројке, 12/13 пенали), уз 10 скокова, три асистенције и једне блокаде.

Пред последњих 12 минута био је на 40 поена, да би онда погодио три невероватне тројке, од којих је једна била са више од 10 метара.

Пратио га је Расел Вестбрук са 20 поена, док је Кармело Ентони стао на 14.

На другој страни, Кари је предводио франшизу из Сан Франциска са 30 поена (13/22 из игре, 4/9 тројке), Џордан Пул се зауставио на 21, три више од Ендруа Вигинса.

У осталим утакмицама победе су остварили Далас Меверикс, који је без Луке Дончића савладао Сакраменто 114:113. Кингси су тако остали без шансе да се нађу у плеј-офу 16. годину заредом, што је нови негативни рекорд НБА лиге.

БОНУС ВИДЕО: Навијање "гробара" током финала Купа Радивоја Кораћа

ПАЛА ОДЛУКА! Ево кога је Новак Ђоковић одабрао за тренера, мастерс у Риму све открио (ВИДЕО)

Новак Ђоковић је недавно завршио више него успешну сарадњу са хрватским тренером Гораном Иванишевић, а сада је постало јасно и ко ће бити Нолетов тренер на римском мастерсу.

06. 05. 2024. у 21:35