ПАО ОСЛАБЉЕН ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Јовић пропушта дуел са црвено-белима
СРПСКИ кошаркаш Стефан Јовић неће играти за Панатинаикос у предстојећем дуелу против Црвене звезде.
ФОТО: Твитер/КССрбије
Плејмејкер атинских "зелених" се пожалио на повреду адуктор после финала Купа Грчке против Олимпијакоса. Ову вест саопштијео је тренер екипе Димитрис Прифтис.
Он је нагласио да на Јовића неће моћи да рачуна "неколико дана". Репрезентативац Србије се у дресу Панатинаикоса вратио на паркет после готово седам месеци чекања и руптуре мишића листа десне ноге коју је доживео играјући за националну селекцију.
У целој причи је добро да повреда није озбиљније природе и да ће се момак из Ниша брзо вратити на паркет.
Јовић је до сада просечно бележио пет поена и три асистенције по утакмици у Евролиги.
Утакмица Панатинаикос - Црвена звезда игра се у петак од 20 часова у "ОАКА арени".
БОНУС ВИДЕО: Звезда подигла пехар Купа Србије
Препоручујемо
ЂОКОВИЋ НАСТАВЉА ПОХОД КА ТРОФЕЈУ: Познато кад Новак и Хачанов излазе на терен
22. 02. 2022. у 18:49
ДОМИНАЦИЈА СЕ НАСТАВЉА: Одговор за Николу Јокића не постоји!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Тимбервулвса који затварају божићни програм у "Бол арени" (4.30).
25. 12. 2025. у 14:00
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)