НЕВЕРОВАТНИ ДОНЧИЋ НЕДОВОЉАН ЗА ПОБЕДУ: Џејмс са пенала промашио продужетке против Вориорса (ВИДЕО)

13. 02. 2022. у 08:33

САМО два дана након што је поставио рекорд каријере са 51 поеном против Клиперса, Лука , Клиперси су се реванширали са 99:97.

Дончић је погодио шест тројки из 13 покушаја, уз укупан шут 15/33. Уз 15 скокова недостајале су му две асистенције за трипл-дабл.

Бобан Марјановић није улазио у игру у екипи Даласа, а код победника истакао се Реџи Џексон са 24 поена. , док је запажену ролу имао и Хрват Ивица Зубац. некадашњи центар Меге остварио је дабл-дабл учинак са 11 поена и 10 скокова.

Чикаго је савладао Оклахому са 106:101. Алексеј Покушевски је за 15 минута забележио седам поена, четири скока и три блокаде. Победу булсима донели су никола Вучевић са 31 поеном и 15 скокова и Демар Дерозан са 38 поена, забележио седам поена, четири скока и чак три блокаде.

Леброн Џејмс је промашио шут за победу, а затим и два слободна бацања за продужетак Лејкерса против Вориорса који су славили 117:115, а Немања Бјелица је за 11 минута на паркету постигао један поен, два скока и три асистенције.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01