ОДРЕЂЕНИ СВИ ТЕРМИНИ: Познато када Звезда игра одложене мечеве у Евролиги
ЦРВЕНА звезда због проблема са вирусом корона није одиграла три утакмице у Евролиги - против Реал Мадрида, Фенербахчеа и Жалгириса. Од раније је познато када ће црвено-бели изаћи на мегдан "краљевићима" и турској екипи, а сада се зна и када ће се одиграти дуел у Каунасу.
ФОТО: КК Црвена звезда/Ђорђе Костић/АБА лига
Шампион Србије и АБА лиге ће у престоници Литваније гостовати 3. априла од 20 сати. Иначе, то ће бити одложена утакмица 21. кола.
Мечеви против Фенера и Реала у Београду играју се 27. фебруара, односно 8. марта. Први сусрет се игра у 21 сат, а други у 19.
Црвено-бели су тренутно на 14. месту на табели са скором од осам победа и 14 пораза. Наредни евролигашки меч играју у петак када у Казању играју против Уникса (17).
БОНУС ВИДЕО: ДЕЈАН СТАНКОВИЋ: Припреме за чисту петицу
Препоручујемо
ЧУВЕНИ ХРВАТ ОДУШЕВЉЕН СРБИНОМ: "Влаховић чини друге у Јувентусу бољим!"
07. 02. 2022. у 19:07
"ПА НЕ ТО ДА МУ РАДИТЕ!" Србина провоцирао НБА ас, а онда је Јокић "полудео" (ВИДЕО)
07. 02. 2022. у 16:00
ЛИЛ У ПРОБЛЕМУ, ЗВЕЗДА У НАЛЕТУ: Почиње двобој за осмину финала Лиге Европе!
ЛИЛ и Црвена звезда у четвртак започињу плеј-оф битку за пласман у осмину финала Лиге Европе, а први чин игра се на "Пјер Мороа" стадиону од 21.00. Французи су лигашку фазу завршили на 18. месту, док је српски шампион био 15, са два бода више, тако да нас очекује веома изједначен двомеч.
19. 02. 2026. у 07:30
НОВАК ЂОКОВИЋ СЕ НАЉУТИО: Повукао овај потез
ПОСЛЕ попраза у финалу Аустралијан опена, а онда и одласка са супругом Јеленом на Зимске олимпијске игре у Италију Новак Ђоковић је озбиљно тенис ставио у други план. Али, сада се "белом спорту" враћа.
18. 02. 2026. у 20:26
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)