ЗВАНИЧНО: Најбољи тим прве фазе Еврокупа домаћин до финала

Марко Паунић
Марко Паунић

04. 02. 2022. у 11:41

ФИНАЛЕ кошаркашког Еврокупа биће одржано на терену тима са најбољим учинком у групној фази такмичења, преносе шпански медији.

ЗВАНИЧНО: Најбољи тим прве фазе Еврокупа домаћин до финала

КК Партизан

Тренутно у Еврокупу најбољи скор има Хувентуд са 10 победа и два пораза, а Гран Канарија је до сада забележила девет тријумфа и два неуспеха.

До краја групне фазе Еврокупа има још шест кола.

Наредне недеље српски представник Партизан игра против Андоре, а потом следи пауза у такмичењу од месец дана због националних Купова и квалификација за Светско првенство.

Из сваке групе осам тимова ће ићи у елиминациону фазу (један меч на терену боље пласиране екипе).

Финале је заказано за 11. мај.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА ОЛИМПИКУ: Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.

29. 12. 2025. у 09:00

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.

29. 12. 2025. у 13:08

Коментари (0)

ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере