АБА ЛИГА Борац против Меге прекинуо серију пораза

23. 01. 2022. у 14:25

КОШАРКАШИ Меге доживели су нови пораз у АБА лиги. Они су на свом паркету поражени од Борца са 91:85 у 17. колу АБА лиге.

Изабраници Владе Јовановића су пре само четири дана остварили велики тријумф против Партизана, али данас нису били на том нивоу, па су морали да честитају Чачанима.

Прво полувреме било је изједначено. Уводна четвртина припала је гостима, а друга домаћину и на велики одмор се отишло резултатом 37:37.

Наставак сусрета припао је Борцу који је на овај начин прекинуо серију од четири узастопна пораза у АБА лиги.

Најефикаснији у победничком тиму био је Хантер Хејл који је постигао 22 поена, Сава Лешић је додао 19. Код Меге је најбољи био Лука Церовина. Он је меч окончао са 17 поена, док је Никола Јовић додао 11.

Чачани после овог тријумфа имају учинак, 5-10, док је Мега забележила седам победа и осам поаза.

БОНУС ВИДЕО: Плате НБА кошаркаша: да ли је Јокић стварно МВП?