МОРНАР НАСТАВИО СА СЈАЈНИМ ИГРАМА: Барани у неизвесној завршници победили ФМП

Часлав Вуковић

22. 01. 2022. у 21:43

КОШАРКАШИ Морнара победили су ФМП у сјајном мечу одиграном у "Тополици" са 82:78 у 17. колу АБА лиге.

Барани су наставили са одличним партијама у последње време. Ово им је био шести тријумф у поседњих седам утакмица. Треба рећи и да је тим из Железника одиграо први меч у новој години.

Прво полувреме припало је тиму Ненада Стефановића који су на паузу отишли са поеном предности - 45:46. Ипак, четврта четвртина била је пресудна за коначан исход овог сусрета. Морнар је у последњих 10 минут одиграо чврсто у одбрани и ривала свео на 13 поена.

Изабраници Михајла Павићевића победили су неизвесној завршници. Гости су могли до предности на 31 секунду пре краја, али је Невелс промашио отворену тројку, па је резултат остао 77:75 за домаће.

Најефикаснији код победника био је Александар Лазић са 19 поена, док је Сеад Шеховић додао 16. Код ФМП-а највише се истакао Герет Невелс са 17, док је Данило Тасић додао 12 поена.

Екипа из Црне Горе сада има учинак 7-8, а састав из Железника 10-4.

БОНУС ВИДЕО: Плате НБА кошаркаша: да ли је Јокић стварно МВП?

ПУТИН ОДГОВОРИО НА ПОНИЖАВАЊЕ РУСИЈЕ: Ево шта је поручио светским моћницима спорта пред Олимпијске игре Париз 2024

ПУТИН ОДГОВОРИО НА ПОНИЖАВАЊЕ РУСИЈЕ: Ево шта је поручио светским моћницима спорта пред Олимпијске игре "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. А како најновије вести на тему "спортске санкције Русима" уопште нису наивне, последња дешавања и досад највеће понижење за спортисте Руске Федерације довели су и до реакције руског председникам Владимира Путина.

18. 03. 2024. у 15:33