МОРНАР ПРОТУТЊАО ЗАГРЕБОМ: Цибона је у кризи, Морнар јој нанео шести везани пораз у АБА лиги

03. 01. 2022. у 16:24

КОШАРКАШИ Морнара убедљиво су победили Цибону у дворани "Дражен Петровић" са 82:65 у 14. колу АБА лиге.

Загрепчани су наставили са лошим партијама. Ово је тиму Владимира Јовановића био шести узастопни пораз у регионалном такмичењу. Са друге стране Барани су дошли до четвртог тријумфа у последњих пет сусрета.

Овај меч је био неизвестан само у првих 20 минута када су изабраници Михаила Павићевића имали предност од четири разлике - 48:44.

Ипак, Цибона је лоше одиграла друго полувреме у којем је постигла само 21 поен. Када је напад лош тешко да може да се победи утакмица.

Нејфикаснији у редовима Морнара био је Владимир Михаиловић са 19 поена, пратио га је Марко Јеремић са 16. На другој страни најбољи је био Ловро Гњидић са 14, док је Матео Дрежњак додао 11.

Барани су после ове победе на учинку 6-8, а "вукови" имају пет тријумфа и девет пораза.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17