НИКОЛА ЈОКИЋ ЈЕ ПОСЕБАН: Тренер Денвера открио шта Србин ради пре одласка у кревет
Никола Јокић доминира кошаркашким теренима широм Америке, али и даље постоје детаљи који нису познати широј јавности.
ФОТО: АП
Пре неког времена тренер Денвера, Мајк Мелоун је открио да Никола не воли нарочито да чита књиге, осим оне о коњима.
– Не бих да улазим у разлоге зашто не добијамо поштовање од свих у држави, зато што ћемо онда слушати шта ко прича… Никола не иде увече у кревет на спавање са питањем зашто нико не прича о њему. Није га брига. Чита своје књиге о коњима, ми побеђујемо утакмице и он је срећан – рекао је том приликом тренер Нагетса.
Ипак, недавно је освнула једна веома занимљав фотографија Јокића који у руци држи књигу Халеда Хосеинија “Хиљаду чудесних сунаца”, а откривено је да Никола заиста воли да чита ову књигу.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
РУСИ СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ: Пола Русије бесно због оног што се десило у Београду (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
23. 02. 2026. у 20:02
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)