"ЛУДНИЦА" НА ЈОКИЋЕВОЈ УТАКМИЦИ: Један гађао тренера и побегао, други одбио да игра

02. 01. 2022. у 09:50

ДОК је Никола Јокић играо кошарку они су се свађали и правили инциденте током утакмице.

ЛУДНИЦА НА ЈОКИЋЕВОЈ УТАКМИЦИ: Један гађао тренера и побегао, други одбио да игра

У моментима док су Никола Јокић и Факундо Кампацо доминирали у победи Денвера над екипом Хјустона, настао је прави хаос.

Амерички медији преносе да је у свлачионици Хјустона дошло до озбиљне свађе. Наводно је након тога Кевин Портер нервозан напустио дворану, и то све у полувремену, Он је чак, наводи се, гађао једног од тренера тима.

Помоћни тренер Џон Лукас је у полувремену критиковао играче, а Портер је одреаговао у афекту. Ушао је у вербалну свађу која је прерасла у инцидент.

Портер је добио критике и од саиграча Кристијана Вуда који потом није желео да у наставку меча уђе у игру.

Хјустон је на полувремену губио 55:77, а тренер Стивен Сајлас је после меча потврдио да је било расправе.

- Била је то жустра дебата. Имам одређене захтеве који се тичу тога да играмо чврсто. Нисам био задовољан трудом, рекао је он.

Званично, Портер није играо због повреде леве ноге, остаје само нејасно зашто није био уз екипу.

Денвер је рутински победио (124:111) и нанео Хјустону седми узастопни пораз. Скор Рокетса је 10-27.

БОНУС ВИДЕО: Ексклузивно - новогодишњи интервју председника Вучића за "Новости"