ФМП НАСТАВИО СА СЈАЈИМ ИГРАЧА: "Пантери" у Чачку уписали девету победу у АБА лиги

Часлав Вуковић

10. 12. 2021. у 22:51

ФМП игра сјајно ове сезоне. Тим из Железника наставио је са одличним партијама и славио је у Чачку против Борца са 77:80 у 11. колу АБА лиге.

ФМП НАСТАВИО СА СЈАЈИМ ИГРАЧА: Пантери у Чачку уписали девету победу у АБА лиги

Изабраници Ненада Стефановића су уписали четврти везани тријумф, али после првог полувремена ништа није слутило да ћемо видети овакав исход.

Борац је одиграо добар први део сусрета и имао је предност од седам разлике - 49:42, али ФМП се скупио на великом одмору и заиграо много агресивније у другом полувремену.

Гости су тим Марка Мариновића у наставку ривала свели на свега 28 поена, по 14 у трећој и четвртој четвртини и то је "пантерима" било довољно за нову победу.

ФМП је до тријумфа предводио Герет Невелс са 23 поена, пратио га је Марко Павићевић са 13. Код Чачана најбољи је био Иван Маринковић са 17, док је Лаутаро Лопез меч завршио са 13.

Тим из Железника сада има учинак 9-2, а Борац 4-7.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету

ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА... Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

"ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА..." Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

Никола Јокић и Денвер нагетси обавили су уводни део посла. Чека их плеј-оф НБА лиге, а како још није постало познато ко ће браниоцу титуле бити уводни ривал у доигравању, у први план је избила једна исповест српског аса.

15. 04. 2024. у 16:56