"СТЕВАНЕ ЖЕЛИМ ТИ БРЗ ОПОРАВАК": Недовић послао снажну поруку Јеловцу

КОШАРКАШ Панатинаикоса Немања Недовић победу против Зенита (70:64) у Евролиги посветио је српском кошаркашу Стевану Јеловцу, који је у критичном стању после можданог удара.

СТЕВАНЕ ЖЕЛИМ ТИ БРЗ ОПОРАВАК: Недовић послао снажну поруку Јеловцу

Фото: EPA-EFE/PETE ANDREOU

Српски бек је послао моћну поруку Јеловцу уз наду да се што пре опорави.

- Стевану Јеловцу желим брз опоравак и још бржи повратак на терен - рекао је после меча Недовић.

И навијачи Панатинаикоса пружили су подршку играчу АЕК-а, пошто су истакли транспарент са поруком "Стеване, буди јак".

Подсетимо, кошаркаши Србије су на меч против Летоније изашли у мајицама са ликом Стевана Јеловца, а на крају меча је Марко Јагодић-Куриџа такође победу посветио нашем кошаркашу који води животну битку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ОТП Јуниор – Јединствена платна картица и м-банк апликација у Србији за тинејџере