НИШТА ОД ПОВРАТКА У ПАРТИЗАН: Душко Вујошевић га је назвао "најбољим ког је тренирао", али неће опет одушевљавати "гробаре"

МИЉЕНИК навијача Партизана има нови клуб.

НИШТА ОД ПОВРАТКА У ПАРТИЗАН: Душко Вујошевић га је назвао најбољим ког је тренирао, али неће опет одушевљавати гробаре

Фото: Nebojsa Parausic

Драган Милосављевић је недавно споразумно раскинуо уговор са Бурсом коју са клупе предводи Душан Алимпијевић, а није дуго чекао на нови ангажман.

Како је саопшти његов менаџер, Миодраг "Мишко" Ражнатовић, Милосављевић је постао члан КК Фуенлабрада.

Српски репрезентативац је у турском тиму провео свега четири месеца, а сада се враћа у шпанску кошарку.

Он је у богатој каријери, у АЦБ лиги наступао у дресу Уникахе, а играо је још и за Раднички из Крагујевца, Партизан, Албу и, после тешке повреде, Мегу.

Својевремено је трофејни тренер црно-белих, Душко Вујошевић, упитан "ко је најбољи играч ког је тренирао у Партизану" рекао да је то "Драган Милосављевић, који је на тој (првој) позицији и због своје свестраности, али и потпуне посвећености кошарци, како када се ради о утакмицама, тако и када оне нису на програму".

Фото: Nebojsa Parausic

Драган Милосављевић

Управо су та његова посвећеност, али и умеће, били разлог што су га навијачи Партизана веома волели, а и надали се минулих дана да би могао да се врати у црно-бело јато.

Бонус видео: Како је Јокић постао најбољи кошаркаш када се томе ама баш нико није надао?

 

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: Сви иду даље! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: "Сви иду даље!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

19. 06. 2026. у 12:30

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

РАЗОТКРИВАЊЕ МОНСТРУОЗНЕ ЗАВЕРЕ: РТС објавио реконструкцију догађаја од 15. марта (ВИДЕО)