МОНАКО НА АНЂУШИЋЕВ ПОГОН: "Кнежеви" декласирали Тринкијеријев Бајерн!

12. 11. 2021. у 22:21

ДУЕЛ 9. кола Евролиге између Монака и Бајерна (94:71) обележило је одлично издање српског кошаркаша Данила Анђушића.

МОНАКО НА АНЂУШИЋЕВ  ПОГОН: Кнежеви декласирали Тринкијеријев Бајерн!

Био је то пети тријумф Монака, док су Немци уписали шести пораз у сезони.

Дошао је домаћин до двоцифрене предности након прве деонице (23:21), до полувремена су одржали предност. Занимљиво је да је само једном немачки састав успео да смањи на једноцифрену предност.

Мајк Џејмс је предводио домаће са 18 поена, уз 4 асистенције, Анђушић је постигао 16 (5/7 за два, 2/4 за три), уз асистенцију за 17 минута, исти број поена имао је и Двејн Бејкон, док је Лео вестерман утакмицу зваршио са 13 поена.

У другом узастопном поразу Бавараца Владимир Лучић је забележио 15 поена (4/5 за два, 2/2 за три, 1/2 слободна бацања), 4 скока и асистенцију за 27 минута, Отело Хантер је имао 14, а Огњен Јарамаз два (1/2 за два), и асистенцију за 15 минута.

ПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

ПА, ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ?! ФИФА одлучила ко суди Србија - Швајцарска

СВЕТСКО првенство у фудбалу је у пуном јеку у Катару, а како се приближила и утакмица Србија - Швајцарска, ФИФА је одлучила ко ће бити судија на том мечу 3. кола групе Г, од које зависи ко иде у нокаут фазу Мундијала.

01. 12. 2022. у 08:00

ДА ЛИ СТЕ ПРИМЕТИЛИ? Како је Косјерина реаговала на речи Радета Богдановића о ЖЕНАМА ФУДБАЛЕРА

НЕКАДАШЊИ фудбалер Раде Богдановић ових дана је привукао пажњу јавности коментарима на дешавања на Светском првенству у фудбалу у Катару, у оквиру специјалног програма на РТС-у. Нарочито је прашину подигло његов увредљив коментар на рачун жена фудбалера, а неки сматрају да је изостала адекватна реакција и водитеља, посебно водитељке Драгане Косјерине.

02. 12. 2022. у 08:47