МОНАКО НА АНЂУШИЋЕВ ПОГОН: "Кнежеви" декласирали Тринкијеријев Бајерн!

12. 11. 2021. у 22:21

ДУЕЛ 9. кола Евролиге између Монака и Бајерна (94:71) обележило је одлично издање српског кошаркаша Данила Анђушића.

МОНАКО НА АНЂУШИЋЕВ  ПОГОН: Кнежеви декласирали Тринкијеријев Бајерн!

Био је то пети тријумф Монака, док су Немци уписали шести пораз у сезони.

Дошао је домаћин до двоцифрене предности након прве деонице (23:21), до полувремена су одржали предност. Занимљиво је да је само једном немачки састав успео да смањи на једноцифрену предност.

Мајк Џејмс је предводио домаће са 18 поена, уз 4 асистенције, Анђушић је постигао 16 (5/7 за два, 2/4 за три), уз асистенцију за 17 минута, исти број поена имао је и Двејн Бејкон, док је Лео вестерман утакмицу зваршио са 13 поена.

У другом узастопном поразу Бавараца Владимир Лучић је забележио 15 поена (4/5 за два, 2/2 за три, 1/2 слободна бацања), 4 скока и асистенцију за 27 минута, Отело Хантер је имао 14, а Огњен Јарамаз два (1/2 за два), и асистенцију за 15 минута.