БУДУЋНОСТ ОСТВАРИЛА ВЕЛИКУ ПОБЕДУ: Подгоричани победили Виртус, Теодосић промашио продужетак

03. 11. 2021. у 21:19

КОШАРКАШИ Будућности остварили су велику победу. Они су у трећем колу Еврокупа савладали Виртус у Подгорици са 86:82.

Фантастичан меч одигран је у "Морачи", а Милош Теодосић био је трагичар исте. Он је при резултату 84:82 промашио чисто полагање за продужетак.

После првих 20 минута кошарке ништа није слутило да ће изабраници Александра Џикића доћи до трећег тријумфа у другом по квалитетку европском такмичењу, пошто је тим из Болоње имао предност од 11 разлике - 37:48.

Ипак, домаћин је одиграо одлично друго полувреме, посебно четврту четвртину у којој је тим Серђа Скариола свео на свега 12 поена и тај период је добио са 22:12.

Будућност је до победе предводио Џастин Кобс са 23 поена, пратио га је Вили Рид који је бројао до 21. На другој страни најбољи је био Кевин Херви и Марко Белинели са по 15 поена. Теодосић је меч окончао са осам поена и шест асистенција.

Подгоричани су остали на максималном учинку 3-0, а Вирус има два победе и један пораз.

БОНУС ВИДЕО: Овације Рој Џонс Јуниору у дворани Александар Николић

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45