БОГДАНОВ НИШАН ПРОРАДИО: Богдановић одиграо партију сезоне у тријумфу Атланте

АТЛАНТА је успела да савлада Вашингтон - 118:111, за укупно четврти тријумф и место у средини табеле Источне конференције.

БОГДАНОВ НИШАН ПРОРАДИО: Богдановић одиграо партију сезоне у тријумфу Атланте

Фото: АП

Српски репрезентативац Богдан Богдановић је одиграо партију сезоне, за скоро 35 минута на паркету српски репрезентативац је убацио 16 поена, ухватио шест лопти и још толико пута асистирао саиграчима.

Оно што посебно може да радује је и одличан проценат шута Србина, који на почетку сезоне није подесио нишанске справе.

Уз Србина маестралан је био и Клинт Капеле (16 поена, 12 скокова, 77,8 одсто).

Поред поменутих Богдановића и Капеле важне роле код Хокса имали су најефикаснији Тре Јанг (26 поена), Данило Галинари (12 поена) и Џон Колинс (12 поена, девет скокова, шест асистенција).

У пораженом саставу издвојили су се Бредли Бил са 24 коша, односно Кајл Кузма са 18.

БОНУС ВИДЕО:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА! Амерички секретар Малин не крије задовољство

"ДРАГО МИ ЈЕ ШТО ЈЕ ИРАН ИСПАО СА МУНДИЈАЛА!" Амерички секретар Малин не крије задовољство

Амерички секретар за унутрашњу безбедност Марквејн Малин изјавио је да му је драго што је репрезентација Ирана елиминисана са Светског првенства у фудбалу и да је веома сретан што су отишли.

30. 06. 2026. у 11:51

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ