БОГДАНОВИЋ И ПОКУШЕВСКИ СЕ НИСУ РАДОВАЛИ: Бјелица славио у српском окрашју, Голден Стејт убедљив против Оклахоме

31. 10. 2021. у 08:33

ГОЛДЕН Стејт победио је Оклахому са 103:82. Немања Бјелица се тако радовао у дуелу са Алексејом Покушевским.

Заслужено су Вориорси славили. Добили су све четири четвртине и ривалу нису дозволили ни да помисли да може да тријумфује.

Бјелица је у победа "ратника" учествовао са шест поена, осам скокова и три асистенција за 20 минута на паркету. Покушевски ја за Тандере у игри провео 19 минута и то му је било довољно да постигне седам поена и ухвати девет лопти.

Звезда вечери поново је био сјајни Стеф Кари који је меч окончао са 20 поена, а тројке је шутирао 6/13.

Голден Стејт је сада на учинку 5-1, а Оклахома 1-5.

Протекле ноћи у НБА лиги на терену је био и Богдан Богдановић, али он није имао разлога за славље. Његова Атланта поражена је од Филаделфије са 122:94.

Српски кошаркаш је пружио добру партију. То очигледно није било довољно да Хокси у добром расположење напусте дворану "Велс Фарго центар". Он је на паркету провео скоро 30 минута и имао је учинак од 13 поена, четири скока и једне асистенције. За три поена је покушао само једном и био је успешан.

Атланта није имала решење за расположеног Тобајаса Хериса који је уписао дабл-дабл 22 поена и 11 скокова.

Севентисиксерси су на учинку 4-2, док екипа из Џорџије има три победе и исто толико пораза.

Треба поменути и то да је Никола Јокић поново блистао у победи Денвера над Минесотом.