БОГДАНОВА ЦРНА НОЋ: Богдановић није личио на себе (ВИДЕО)

24. 10. 2021. у 07:49

Кошаркаши Атланта хокса доживели су први пораз у новој сезони уз веома лошу партију српског репрезентативца Богдана Богдановића.

БОГДАНОВА ЦРНА НОЋ:  Богдановић није личио на себе (ВИДЕО)

Атланта је поражена од Кливленда резултатом 101:95, а Богдановић је био међу најслабијим појединцима у свом тиму.

Богдан је на паркету провео нешто више од 27 минута и за то време постигао само пет поена (2/7 из игре, 1/3 тројке), уз два скока и исто толико асистенција.

Слабо вече Богдановића и први пораз Атланта хокса

Српски бек није одиграо на нивоу на који нас је навикао, чему сведочи и колона +/- која означава да ли је током боравка у игри његов тим био у плусу или минусу.

Док је био на терену, Хокси су били у минусу чак 21 поен, што је најслабији учинак од свих гостујућих играча.

Кавалирси су потпуно искористили лошу партију ривала и, након две изједначене четвртине, дуел преломили у трећој, коју су добили резултатом 31:17. Успели су да се врате из минуса од 15 поена јер је Атланта средином другог периода водила 28:43.

Домаћина је предводио Рики Рубио са 26 поена, шест скокова и осам асистенција, док је Мобли уписао дабл-дабл (17 поена и 11 скокова).

На другој страни, најбољи у редовима "јастребова" био је Тре Јанг који је меч завршио са 24 поена и седам успешних додавања.

БОНУС ВИДЕО

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски лавови се неће предати без борбе у Пиреју

ОЛИМПИЈАКОС НАДОМАК ИСТОРИЈЕ: Бирмингемски ''лавови'' се неће предати без борбе у Пиреју

У реванш утакмици полуфинала Лиге конференција Олимпијакос ће пред својим навијачима бранити два гола предности против Астон виле које је зарадио невероватним наступом у Бирмингему (21.00).

09. 05. 2024. у 08:00