СЛАВИЛИ ПАРТИЗАНОВИ РИВАЛИ: Виртус и Локомотива уписали победе!

20. 10. 2021. у 21:09

КОШАРКАШИ Локомотиве савладали су на свом терену екипи Андоре са 93:82, у утакмици првог кола Еврокупа. Виртус убедљиво славио на гостовању у Бурси 101:83.

Партизан и Виртус сањају Евролигу Фото Н. Параушић

Кошаркаши Локомотиве савладали су у Краснодару екипу Андоре 93:82, а победа је извојевана знатно убедљивије него што то коначан резултат говори.

Руски тим доминирао је у прве три четвртине, када је стекао велику предност, али је у посследњих 10 минута дозволио противнику из Шпаније чак 33 поена.

Најефикаснији у победничком тиму био је Џонатан Мотли са 29 поена, Даријус Томпсон додао је 20, а Ерик Маколум 18. У тиму Андоре истакао се бивши кошаркаш Партизана Коди Милер-Мекинтајер са 19 поена.

Виртус је убедљивим тријумфом у Турској почео сезону у Еврокупу, а италијанска екипа славила је са 101:83.

У екипи Серђа Скариола најбољи је био Кевин Херви са 18 поена, Марко Белинели додао је 15, а Амар Алибеговић 14. За домаћу Бурсу, коју предводи Душан Алимпијевић, Алерик Фриман постигао је 15, а Омер Утку 14 поена.

У тиму Виртуса није било повређеног Милоша Теодосића.