"КРАЉ" НАДИГРАО "КНЕЗА": Анђушићев Монако се вратио са -25 али за више није имао снаге!

13. 10. 2021. у 22:44

ФАНТАСТИЧАН дуел одиграли су у Мадриду Реал и Монако, на крају су "краљеви" надиграли "кнежеве" и славили са 94:86.

КРАЉ НАДИГРАО КНЕЗА: Анђушићев Монако се вратио са -25 али за више није имао снаге!

Одмах на почетку меча изабраници Пабла Ласа ставили су до знања да победа остаје у престоници Шпаније. Томе у прилог говори серија од 13:1, а након 10 минута игре и предност од 18 поена (30:12).

Тим Звездана Митровића у другој четвртини потонуо је још дубље средином друге четвртине предност домаћег тима ишла је и до 25 поена, ипак, знатно боље је заиграо Монако у завршници и успео да се врати на 12 поена заостатка до полувремена (51:39).

Пријала је гостујућем тиму пауза, те су у наставку успели у неколико наврата да се спусте на свега шест поена минуса, а трећа четвртина била је завршена резултатом 72:65.

У потпуности се у наставку истопила предност "краљева" који су у завршници ривалу дозволили да изједначи, прво на 81:81, а потом и 83:83, није тим из кнежевине имао снаге за више од тога, те је на крају реал славио 94:86.

У тиму реала најбољи је био Јабуселе са 18 поена, 13 је убацио Хуертел. Код гостију је Џејмс уписао 24 поена, 12 је постигао Хол, док је Данило Анђушић за 24 минута на паркету постигао осам поена уз два скока и исто толико асистенција.

БОНУС ВИДЕО

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45