ДАВИДОВАЦ ПРЕСРЕЋАН: Драго ми је што сам се вратио баш у оваквој утакмици

Марко Паунић
Марко Паунић

05. 10. 2021. у 09:47

ДРАГО ми је да сам се вратио и што се то десило у оваквој једној утакмици против Будућности, изјавио је кошаркаш Црвене звезде Дејан Давидовац.

ДАВИДОВАЦ ПРЕСРЕЋАН: Драго ми је што сам се вратио баш у оваквој утакмици

Фото: М.Вукадиновић

Давидовац је синоћ у победи Звезде против Подгоричана 71:63 одиграо први меч у сезони и уписао девет поена.

- Добро сам, после те паузе коју сам имао због повреде, ово ми је прва званична утакмица у сезони. Драго ми је да сам се вратио и што се то десило у оваквој једној утакмици и наравно што смо ми победили - рекао је Давидовац новинарима после утакмице.

Давидовац је прокоментарисао и колико је била битна подршка са трибина.

- Свакако да нам много значи, спомињали смо то много пута, није само фраза него је стварно тако. После дужег времена су трибине мало пуније и надам се да ће бити тако и у наставку.

Звезда такмичење у новој сезони наставља дуелом против Макабија у Евролиги, а после тога чека је гостовање Игокеи у АБА лиги.

- Добро, навикли смо да имамо тежак распоред. Има ту доста играча који су већ играли Евролигу и играли у Звезди. Знају како то функционише. Наравно да није лако, спремићемо се и даћемо све од себе да покушамо да победимо - закључио је Давидовац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на Ђузепе Меаци

ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"

ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).

24. 02. 2026. у 07:00

НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА: Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини

У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.

24. 02. 2026. у 09:43

Коментари (0)

ИЗБОЛА МУЖА ЈЕР ЈЕ ПСОВАО ТЕЛЕВИЗОР! Лекари хитне помоћи нису могли да верују шта се десило