ОГЛАСИО СЕ ОСТОЈА МИЈАИЛОВИЋ: Дан после пораза у Истанбулу председник Партизана најавио изненађење
КОШАРКАШИ Партизана нису успели да освоје турнир у Истанбулу, пошто су у недељу увече поражени од Фенербахчеа, али се већ данас огласио председник клуба Остоја Мијаиловић, пославши снажну поруку.
FOTO: N. Paraušić
Први човек црно-белих није коментарисао убедљив пораз од Фенербахчеа 89:62, али је са навијачима поделио радосне вести.
- Током јучерашњег дана Партизан је поставио нови клупски рекорд када је у питању приход од продаје улазница на годишњем нивоу, а сезона није ни почела! Навијачи и клуб су увек заједно и верујем да ћемо се заједно радовати! А ускоро ћемо имати и једно изненађење - навео је Мијаиловић.
Овим твитом председник Партизана је заинтригирао машту навијача, а наредни дани и недеље даће одговор на ову најаву.
До почетка сезоне крајем овог месеца црно-беле очекује јак турнир у Грчкој.
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."
НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.
11. 04. 2026. у 11:40
Коментари (0)