СИНДИКАТ ИГРАЧА ЕЛ: Калинић потпредседник

Оља Мркић

08. 09. 2021. у 19:27

КОШАРКАШ Црвене звезде и репрезентативац Србије Никола Калинић изабран је за потпредседника Синдиката евролигашких играча на годишњој Скупштини те организације.

СИНДИКАТ ИГРАЧА ЕЛ: Калинић потпредседник

Фото: Nebojsa Parausic

Уз њега, на исту функцију су постављени и Џејсон Грејнџер (Басконија), Матеуш Понитка (Зенит), Кајл Хајнс (Олимпија) и Адам Ханга (Реал Мадрид) док је за новог председника именован кошаркаш московског ЦСКА Торнике Шенгелија.

Иначе, Удружење играча Евролиге је основано 2018. године на иницијативу бившег кошаркашког аса Боштјана Нахбара, са циљем да заштити права играча и помаже им у решавању свакодневних проблема.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОПУШТЕНА УТАКМИЦА: Бивши прваци Немачке играју без притиска, али Дортмунд би могао остварити леп јубилеј

"ОПУШТЕНА" УТАКМИЦА: Бивши прваци Немачке играју без притиска, али Дортмунд би могао остварити леп јубилеј

БОРУСИЈА Дортмунд ће у последњем колу Бундеслиге гостовати Вердеру на "Весер стадиону" (15.30) жељна да сезону заврши са највећим бројем бодова још од 2018. године и тако докаже да је доста напредовала под Ником Ковачем.

16. 05. 2026. у 07:00

ДОНАЛД ТРАМП ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Иран га шокирао!

ДОНАЛД ТРАМП ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Иран га шокирао!

Још увек траје крхко примире које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), али спорт и те како осећа последице целе те ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

16. 05. 2026. у 12:14

Коментари (0)

Factory међу запаженијим компанијама на овогодишњем JobFair-у