ПОЗНАТО ЛИЦЕ НА МАЛОМ КАЛЕМЕГДАНУ: Цирбес тренира са црвено-белима
ДОБРО познато лице се ових дана налази на тренинзима кошаркаша Црвене звезде.
FOTO: Nebojša Paraušić
Бивши играч црвено-белих Мајк Цирбес добио је дозволу да одржава форму у некадашњем клубу, пошто је окончао сарадњу са Шабабом из Уједињених Арапских Емирата и у потрази је за новим ангажманом.
Како и клуб са Малог Калемегдана трага за играчем на центарској позицији, многи су помислили како би Немац трећи пут у каријери могао да обуче црвено-бели дрес, међутим такав епилог је мање вероватан.
Цирбес је члан Црвене звезде прво био од 2014. до 2016. да би други пут исти дрес облачио и у сезони 2018/2019, за то време освојивши три АБА лиге, два домаћа шампионата и један Куп "Радивоја Кораћа".
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)