ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ОБЈАВИЛА РАСПОРЕД ПРИПРЕМНИХ МЕЧЕВА: Познато ко тестира црвено-беле пред почетак нове сезоне

Часлав Вуковић

23. 08. 2021. у 16:04

КОШАРКАШИ Црвене звезде од понедељка са новајлијама Николом Ивановићем и Остином Холинсом тренирају у хали "Пионир" два пута дневно и током ове недеље наставиће у истом ритму да се припремају за нову сезону.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ОБЈАВИЛА РАСПОРЕД ПРИПРЕМНИХ МЕЧЕВА: Познато ко тестира црвено-беле пред почетак нове сезоне

ФОТО: АБА ЛИГА

Црвено-бели ће припреме као што је и раније саопштено обавити у Београду, а тренинзи ће се обављати два пута дневно у дворани "Александар Николић".

Осим тренинга познат је и већи број припремних утакмица кроз који ће се тим са Малог Калемегдана (коме ће се крајем недеље прикључити и Нејт Волтерс) уигравати за почетак нове сезоне.

За сада је познато име пет противника на мечевима црвено-белих, а прву припремну утакмицу Звезда ће 31.августа против екипе ФМП-а.

Други тест меч заказан је за 2.септембар, а ривал ће бити прошлосезонски противник у финалу КЛС-а екипа Мега Баскета.

Трећа провера планирана је за 7.септембар године када ће бити одиграна утакмица са румунском Орадеом.

Већ је познато да ће Црвена звезда бити учесник изузетно јаког турнира у Минхену који је на програму 11-12.семптембра у "Ауди Дому" у Минхену.

Црвено-бели путују у Немачку 10.септембра, а дан касније први ривал на турниру биће екипа Панатинаикоса. Потом ће изабраници Дејана Радоњића (у зависности од исхода меча са грчким тимом) одмерити снаге са победником/пораженим из друге утакмице у којој ће се састати Виртус из Болоње и домаћин турнира Бајерн.

Распоред утакмица КК Црвена звезда у припремном периоду:

31.08: Црвена звезда – КК ФМП
02.09: Црвена звезда – КК Мега Баскет
07.09: Црвена звезда – КК Орадеа
11.09: Црвена звезда – Панатинаикос
12.09: Црвена звезда – Виртус/Бајерн Минхен

ФОТО: КК Црвена звезда

До почетка нове сезоне која званично почиње утакмицом са КК Сплит у хали "Александар Николић" црвено-бели ће имати још неколико провера о којима ће јавност бити благовремено обавештена.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (1)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе