ЗВАНИЧНО: Симоновић нови кошаркаш Чикаго Булса
ЦРНОГОРСКИ кошаркаш Марко Симоновић, доскорашњи крилни центар Меге, званично је потписао трогодишњи уговор са Чикаго Булсима вредан 4,3 милиона долара.
Фото АБА лига
Симоновић је изабран на прошлогодишњем драфту са 44. позиције, а овог лета у дресу Чикага имао је солидну минутажу у Летњој лиги и двоцифрен учинак на сваком од пет мечева.
Симоновић има 21 годину, а у каријери је наступао и за Сијену, Олимпију, Росето и Цедевиту.
Препоручујемо
"ПОСТАЈУ ДОСАДНИ!" Холгер Руне о доминацији Јаника Синера и Карлоса Алкараза
18. 03. 2026. у 15:00
КИКС КРАЉЕВЧАНА: Први пораз одбојкаша Рибнице пред својим навијачима ове сезоне
18. 03. 2026. у 14:48
ЗВЕЗДА ПОКРЕНУЛА ГЕНИЈАЛНУ АКЦИЈУ! Навијачи могу бесплатно на Нишлије, има један услов!
18. 03. 2026. у 14:22
ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе
ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.
17. 03. 2026. у 07:40
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Откривено: трошкови ФК Црвена звезда у 2025. - 91 милион евра! А зарада...
Фудбалски клуб Црвена звезда је у 2025. години остварио значајан укупан приход, при чему је највећи део средстава остварен од трансфера играча. Поред тога, клуб је приходовао и од УЕФА бонуса, спонзорских уговора, као и од продаје улазница.
18. 03. 2026. у 12:15
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)