НБА ЛИГА: Кингси шампиони летње лиге
Кошаркаши Сакременто Кингса освајачи су овогодишње Летње НБА лиге.
ФОТО: Тањуг/АП
Кингси су у последњем мечу савладали Бостон, а обе екипе су пре тог дуела имале скор 4-0. Међутим, играчи Сакремента нису остављали простор за дилему ниједног момента, па су прегазили Селтиксе са 100:67.
Кингсе је предводио Луис Кинг са 21 поеном и 3 скока и он је освојио МВП награду.
На овом мечу наступао је и Емануел Тери, који је прошле године носио дрес Црвене звезде. Он је победи свог тима допринео са 9 поена и чак 15 скокова.
У екипи Кингса истакли су се још и Ремзи са 16 и Мет Колман са 14 поена. Код поражених најефикаснији је био Карсен Едвардс са 15 скокова, 6 асистенција и 5 скокова, док је Ерон Несмит имао 12 поена и 6 скокова.
Препоручујемо
УШАО У АНАЛЕ НБА ЛИГЕ: Патрик Беверли за три дана променио три клуба!
17. 08. 2021. у 22:02
ФИЛИП ПЕТРУШЕВ ГЛАВНА ВЕСТ: Филаделфија одушевљена репрезентативцем Србије!
14. 08. 2021. у 18:52
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове
ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.
22. 03. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У НЕВЕРИЦИ: Ево шта су Српкиње урадиле у Дубровнику
Најновије вести из Хрватске тичу се - Србије.
24. 03. 2026. у 19:20
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)