БОМБА НА ЈАДРАНУ: Страшно појачање стигло у Будућност!
Наставља Будућност са одличним појачањима. Најновије у низу - Ди Џеј Сили. Американац у Подгорицу стиже после сезоне у дресу минхенског Бајерна и представљаће квалитетно освежење за спољну линију екипе Александра Џикића.
Фото: Будућност ВОЛИ
Распитивали су се око Силија и тимови из Евролиге, али ћемо на крају поново имати прилике да га гледамо на Јадрану. Већ је наступао у АБА лиги и то на почетку професионалне каријере, када је у сезони 2013/14 бранио боје Радничког из Крагујевца.
Пут га је потом одвео у Немачку, играо је и у Шпанији, Турској, Израелу и Литванији, кратко био и у Развојној лиги, а минулог лета га је у Минхен довео Андреа Тринкијери. Уписао је 27 наступа у Евролиги у сезони за нама и у просеку бележио 8,1 поена уз 2,2 асистенције и 51,5 одсто прецизности у шуту за три поена.
Сили је тако постао шесто појачање Подгоричана овог лета. Пре њега су стигли Един Атић (Игокеа), Марко Јагодић Куриџа (Црвена звезда), Џејкоб Вајли (Гран Канарија), Игор Дробњак (Студентски центар) и Владимир Мицов (Олимпија Милано).
Клуб су напустили Никола Ивановић (Црвена звезда), Лука Митровић (Црвена звезда), Амадео Дела Вале (Бреша), Федор Жугић (Улм), Мелвин Еџам (Цедевита Олимпија), Драган Апић (Зјелона Гора) и Вили Рид.
(Моцартспорт)
Препоручујемо
СТИГЛА ЗАМЕНА ЗА ИВАНОВИЋА: Будућност довела плејмејкера - пети потпис ове сезоне
09. 07. 2021. у 11:01
АЛАРМ ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН: Будућност довела капиталца - звер под обручима (ВИДЕО)
02. 07. 2021. у 17:03
ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе
ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.
17. 03. 2026. у 07:40
ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Италије. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања.
16. 03. 2026. у 12:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (1)