БИВШИ ЈОКИЋЕВ САИГРАЧ ЖЕЉА ЖАЛГИРИСА: Амерички бек би каријеру могао да настави у Литванији
АМЕРИЧКИ кошаркаш Емануел Мудиај могао би ускоро да појача Жалгирис и тако се опроба у Европи.
Foto: Printskrin Youtube/NBA
Њега су на драфту 2015. Денвер Нагетси бирали са седме позиције, а поред њих играо је за Никсе и Јуту.
Управо је у дресу Њујорка имао најефикаснију сезону када је током 2018/19 у просеку бележио 14,8 поена уз 3,3 асистенције.
Мудиај је у Денверу био саиграч са Николом Јокићем. Покрива позицију бека, има 25 година и нема сумње да би био велико појачање за тим из Каунаса.
Треба рећи да је играо и у Кини, где је наступао за Гвандонг Тајгерсе и просечно је постигао 18 поена.
Препоручујемо
КОШАРКАШИЦЕ СТАРТУЈУ ПРОТИВ КАНАДЕ: Спремне за реванш великом дужнику
25. 07. 2021. у 10:30
"ЏЕЛАТ" КОШАРКАША СРБИЈЕ СЛАВИО НА ПОЧЕТКУ ОИ: Италијани преокренули против Немачке
25. 07. 2021. у 09:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДОШАО ЈЕ И ТАЈ ДАН: Саша Зверев осваја први гренд слем у каријери!
ВЕРУЈЕМО у немачког тенисера који ће од 15 часова имати прилику да на "Филип Шатријеу" против Флавија Коболија освоји свој први гренд слем у каријери.
07. 06. 2026. у 07:30
НИШТА ОД ЕВРОПЕ! Ево где ће Душан Влаховић наставити каријеру!
Растанак српског репрезентативца са Јувентусом не довооди се у питање.
07. 06. 2026. у 16:15
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)