ПАРТИЗАН У РЕТРО ДРЕСОВИМА: Омаж генерацији из Истанбула 1992.

Марко Паунић
Марко Паунић

13. 07. 2021. у 22:35

Кошаркаши Партизана предвођени новим тренером Жељком Обрадовићем, требало би да у новој сезони играју у ретро дресовима из 1992. године.

ПАРТИЗАН У РЕТРО ДРЕСОВИМА: Омаж генерацији из Истанбула 1992.

Фото: Н: Параушић, архива ВН

Подсетимо, те године црно-бели су са Жељком Обрадовићем 16. априла постали прваци Европе у Истанбулу, а уз то су освојили Куп и првенство Југославије.

Ове године повратак трофејног тренера Жељка Обрадовића, означава нови заокрет и нови круг црно-белих, па је можда и идеја потекла да се направе ретро дресови из најуспешније године у историји клуба.

Како Телеграф сазнаје, то би требало да буде омаж Жељку и генерацији која је била првак Европе 1992. године а управо је ово сезона 2021/22 у којој се прославља  30 година највећег успеха клуба.

Додуше тада је понзор био другачији него данас, али ће се потрудити да дресови буду што сличнији.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.

06. 12. 2025. у 10:31

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину