ЈОКИЋ НБА ЛОГО: Ово је једно од решења на друштвеним мрежама, Срби се не би бунили (ФОТО)

НБА Јокић је МВП НБА лиге, а до тог признања дошао је убедљиво, а са дистанце је све то изгледало тако лако.

ЈОКИЋ НБА ЛОГО: Ово је једно од решења на друштвеним мрежама, Срби се не би бунили (ФОТО)

ФОТО: Принтскрин/Твитер

Никола Јокић је од 91 новинара добио "десетку", другоппласираног Џоела Ембида оставио је далеко иза себе, а НБА лига кличе новом МВП играчу. 

Интернет је поново показао своју креативну страну, а доминантна игра Јокића је претворила у идејно решење за нови НБА лого. 

Хит фотографија "симпатичног буцка" поново је актуелна, те је управо на друштвеним мрежама Џерија Веста заменио управо Никола Јокић. 

Подсетимо, Јокић је одабран на драфту као 41. пик, а од симпатичног буцка, прешао је дуг пут Никола Јокић до најбољег кошаркаша на свету. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона

АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).

10. 07. 2026. у 12:00

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине