ПАРТИЗАН ПОЧЕО ПОБЕДОМ: Црно-бели савладали младост у првом мечу четвртфинала КЛС

Александар Илић
Александар Илић

27. 05. 2021. у 20:14

ПАРТИЗАН је победом почео такмичење у КЛС. Црно-бели су савладали вечерас у Хали спортова ''Ранко Жеравица'' екипу Младости из Земуна резултатом 70:50.

ПАРТИЗАН ПОЧЕО ПОБЕДОМ: Црно-бели савладали младост у првом мечу четвртфинала КЛС

FOTO: N. Paraušić

Дангубић је добро отворио меч, постигао пет поена, а до краја четвртине разиграо се и Новица Величковић који је брзо дошао до коте 10. Тим из Хумске имао је 21:14 након десет минута. 

У другој деоници та разлика је износила и 32:19 потом је уследио пост црно-белих, а младост прави серију 7:0, док почетком треће четвртине долази тим из Земунана само поен заостатка - 32:31. Укупно, црно-бели су више од седам минута били без поена.

"Жуту минуту" прекинуо је Дангубић.  У последњој четвртини гости су потпуно енергетски пали, што Партизан користи да стигне и до двадесетак поена разлике.

Урош Трифуновић је са 16 поена био најефикаснији у Партизану, Величковић и Дангубић су уписали по 12. Одличан у скоку био је Милетић са 12 ухваћених лопти, уз четири поена. Код гостију најбољи Гомбо са 14 поена.

Друга утакмица игра се у суботу, када ће Младост бити у улози домаћина.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће Богиња провинције прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.

28. 12. 2025. у 07:20

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

МИЛАНУ ЈЕ ПОБЕДА ПРЕКО ПОТРЕБНА: Тријумф против некадашњег шампиона води росонере на прво место