НЕВЕРОВАТНУ утакмицу одиграли су Аргентина и Француска у финалу Светског првенства, а репрезентативац Србије Немања Радоњић имао је шта да каже о том мечу

Коментари (20)

Dejan

18.12.2022. 23:09

Potpuno je u pravu samo budale mogu da veruju da nije bili namestaljke o utakmici nece biti suda jer to su njihova ceda a njima se ne sudi za 2min 2 gola argentini u finalu ovo je dokaz o namestanju utakmica

ovako drukčije

19.12.2022. 00:26

Radonjić ima pravo to je bio i moj utisak odmah od početka... utakmica je bila inscenirana predstava, a moćnici su odlučili da argentina konačno mora po 3. put postati svjetski prvak, da bi Messi imao svoju titulu. Mbape, drugi as katarskog kluba PSG-a već je ima. u prvih 75-80 minuta, Francuska je bila skoro klinički mrtva i naprosto je nemoguće da takva ekipa sa tako, iskusnim igračima svjetske klase, 75 minuta izgleda kao početnik, ko Katar, bez ijednog udarca na gol. pa Francuzi su u prvih 75 minuta bili još gori nego mi (Hrvatska) protiv argentine. prilikom 1. penala za argentinu (nije bilo ni VAR-a), francuzi uopće nisu protestirali i inače bili su totalno nezainteresirani i nakon 0:2. Dechamps izvodi iz igre Girauda u 37. minuti! 2. strijelca ekipe nakon Mbapea, visoki centarfor, koji je bio adut u napadu protiv rastom malih argentinaca, se ne izvodi iz igre u 37. minuti! I nakon toga, Francuska je bila totalno flegmatična, a prvi, hej prvi udarac u pravcu gola (Mbape preko gola), tek U 70-oj minuti utakmice i do prvog gola, nisu napravili NIJEDNU NAPADAČKU AKCIJU. ali da ne bude previše-- očito... onda u zadnjih 10 minuta, fino drama, 2:2, skoro mrtva Francuska odjednom uskrsne. produžetci, i Messi zabija svoj drugi u akciji za 3:2, gdje se 3 argentinca lijepo šetkaju ispred Lorisovog gola... i onda 3:3 i za publiku na kraju penali, u kojima svi francuzi osim Mbapea pucaju kao moja baba, a Loris brani tako da bi bolje bilo da su na gol stavili tarabu, odbila bi barem 1 loptu... i tako je Mesi, konačno dobio svoju titulu i sada može ići u mirovinu/penziju.. i sad će ga staviti u legende

Doca

19.12.2022. 07:33

Koliko gluposti od glupsona. Ovaj fudbaler (koga inače po malo cenim) treba prvo da smanji splavove, da trenira trećinu koliko treniraju svi igrači Argentine i da se izbori za minutažu u svom timu pa tek onda da ne napiše ovakvu glupost. Nije lako Argentini da igra protiv igrača iz skoro cele Afrike (ili su to igrači Francuzi?).