ИЗ ФИФА СТИГЛО ОБЈАШЊЕЊЕ: Ево зашто неће бити минут ћутања за Синишу Михајловића на финалу Светског првенства

ФИФА је најавила да ће одати почаст Синиши Михајловићу минутом ћутања на утакмици полуфинала и финала Мундијала, а план је промењен у последњем тренутку.

ИЗ ФИФА СТИГЛО ОБЈАШЊЕЊЕ: Ево зашто неће бити минут ћутања за Синишу Михајловића на финалу Светског првенства

Фото: Н. Параушић

Наиме, легендарни Арсен Венгер који сада ради у ФИФА на развоју фудбала појаснио је због чега се одустало од планиране почасти за Михајловића.

Како је објаснио, недавно преминулом српском тренеру је већ одата почаст на ревијалној утакмици коју су одиграле легенде Мундијала у петак вече.

И не само што неће бити минута ћутања на финалу, већ га није било ни на утакмици за треће место између Хрватске и Марока, на коме се такође очекивала нека врста почасти легендарном асу, преноси "Меридианспорт".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Црвена звезда сазнала ужасне вести пред први меч у квалификацијама за Лигу шампиона

НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Црвена звезда сазнала ужасне вести пред први меч у квалификацијама за Лигу шампиона

Како је после меча Црвена звезда - Мачва наговестио Дејан Станковић, сада са сигурношћу можемо рећи - Раде Крунић не игра први меч за Звезду у квалификацијама за Лигу шампиона.

19. 07. 2026. у 12:22

Коментари (18)