ПОСЛЕ ДЕБАКЛА ОД БРАЗИЛА: Промене у репрезентацији Јужне Кореје

Оља Мркић

06. 12. 2022. у 10:23

СЕЛЕКТОР фудбалске репрезентације Јужне Кореје, Португалац Пауло Бенто поднео је оставку после пораза од Бразила (1:4) у осмини финала Светског првенства у Катару, преноси "Скај спорт".

ПОСЛЕ ДЕБАКЛА ОД БРАЗИЛА: Промене у репрезентацији Јужне Кореје

FOTO: AP/Tanjug

Јужна Кореја је завршила учешће на Мундијалу поразом од Бразила у осмини финала са 4:1.

- Морамо да размишљамо о будућности Јужне Кореје, а она ће да буде без мене. Морам да се одморим. То сам најавио играчима и председнику ФС Јужне Кореје. То је одлука коју сам донео још у септембру - рекао је Бенто.

Он је селекцију Јужне Кореје преузео 2018. године.

- Захваљујем се играчима на свему што су урадили. Дали су све од себе и поносан сам што сам био њихов тренер. Мислим да можемо да будемо поносни после четири године рада, пошто смо по трећи пут у историји корејског фудбала прошли групу на СП - закључио је Бенто.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал

Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.

25. 03. 2026. у 20:06

Коментари (1)