КОМПЛИКУЈЕ СЕ СЛУЧАЈ КАНГА? мајка му умрла 1986, а у документу пише да га је родила 1990? (ФОТО)
СЛУЧАЈ Гелора Канге пред судом Фудбалске конфедерације Африке (ЦАФ) поново је одложен.
ФОТО: М. Вукадиновић
Кангу ДР Конго терети за крађу идентитета и лажирање пасоша и држављанства, а одлука може да утиче на суспензију његове репрезентације Габона са Купа афричких нација, где је Габон био бољи од Конга у групи.
Како се наводи у извештајима афричких медија, Габон је доставио извод из матичне књихге рођених који не даје никакве информације о тачној адреси играча или његове биолошке породице.
Габон мора да објасни како је мајка Канге, која је умрла 1986. године у ДР Конгу четири месеца након рођења Киаку Киаку Канге, успела да оживи у Ојему и роди Кангу 1990. године.
Габону прети избацивање са Купа афричких нација за који се већ квалификовао, а такође би, уколико се оптужба за лажирање Кангиних докумената докаже, био суспендован и за наредне квалификације.
Препоручујемо
МИРКО ИВАНИЋ РАСПАМЕТИО ДЕЛИЈЕ: Њега би радо поново видео у дресу Црвене звезде (ВИДЕО)
03. 05. 2021. у 22:48
ОГЛАСИО СЕ СРЂАН ПЛАВШИЋ: Србин отклонио дилему око преласка у Славију!
03. 05. 2021. у 15:45
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (0)