МИХАЈЛОВИЋ У ЈУВЕНТУСУ: Бомба одјекнула на Апенинима, српски стручњак преузима "стару даму"?

ЈУВЕНТУС има разочаравајућу сезону. "Стара дама" је после девет година Интеру препустила Скудето, те се све гласније пише да је Андреи Пирлу одзвонило.

МИХАЈЛОВИЋ У ЈУВЕНТУСУ: Бомба одјекнула на Апенинима, српски стручњак преузима стару даму?

Фото: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Један од кандидата да наследи италијанског стручњака на клупи клуба из Торина је Синиша Михајловић, садашњи тренер Болоње.

Први кандидати су Масимилијано Алегри и Зинедин Зидан, али главни у причи је и Синиша Михајловић, преноси "Цорриере делло Спорт".

Алегри не жели да се врати у Јувентус, док ће Француз највероватније остати тренер Реал Мадрида, па је српски стручњак главна тема у Торину.

Управа Јувентуса је наводно већ контактирала Михајловића и обавила разговоре са њим, па италијански лист преноси да је Синиша близу клупе Јувентуса.

Поред 52-годишњег тренера кандидати су Симоне Инзаги и Ђенаро Гатузо.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Б92)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СЕНЕГАЛ СЕ САМОУБИО НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала

Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.

01. 07. 2026. у 22:00

Коментари (0)

КАКО ЋЕ СЕ СРБИЈА ПОСТАВИТИ? Шешељ открио шта ће се догодити на простору бивше Југославије