НИЈЕ СЕ ЈАВИО НА ИЗДРЖАВАЊЕ ЗАТВОРСКЕ КАЗНЕ: Зоран Мамић и званично постао бегунац
БИВШИ тренер ФК Динамо Зоран Мамић и званично је постао бегунац од хрватског правосуђа, пошто се до поноћи није јавио на издржавање затворске казне, преноси портал "Индеx".
Фото: EPA-EFE/SEBASTIAN TATARU
Ванрасправно веће загребачког Жупанијског суда недавно је одбило молбу Мамића да затворску казну издржава у БиХ, па је одлука о упућивању у реметинечки затвор постала правоснажна и извршна.
Очекује се да ће загребачки Жупанијски суд током дана полицији издати налог за издавање међународне потернице, након чега ће бити расписан европски налог за хапшење.
Зоран Мамић је због извлачења пара из ФК Динамо осуђен на четири године и осам месеци, а његов брат Здравко на шест и по година затвора.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ЛЕПЕ ВЕСТИ СА ОСТРВА: Од следеће недеље до 10.000 навијача на стадионима у Енглеској
10. 05. 2021. у 20:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)